Adana E-Ticaret ve Sosyal Medya Eğitimi ÇUBİTED Derneği, Mag-Net Web ve İdeasoft iş birliği ile yapılmaktadır. Adana da E-ticarete girmek isteyen girişimciler veya işini E-ticarete taşımak isteyen firmalara verilen bir eğitim olmakla beraber E-Ticaret alanında çalışmak isteyen kişilerin almış olduğu bir eğitimdir.

Adana E-Ticaret ve Sosyal Medya Eğitiminin amacı E-ticarette ürünlerini satmak isteyen firmaların veya girişimcilerin izlemeleri gereken yollar anlatılır. Doğru E-ticaret paketleri nasıl seçilir, sanal pos, pazar yeri gibi entegrasyonlar nasıl yapılır, satış ve satış sonrası ne gibi çalışmalar yapılır, hedef müşterilere nasıl ulaşılır gibi konular bu eğitimlerle vermekteyiz.

E-Ticaret sitenizdeki ürünleri hedef kitlelere ulaştırmak için Sosyal Medya yönetimi konusunuda bu eğitimde işlemekteyiz. Facebook ve İnstagram hesapları nasıl açılır. Post tasarımlar nasıl yapılır, sosyal medya için video nasıl montajlanır, hazırlanan postlar reklama nasıl çıkılır uygulamalı olarak bu eğitimde anlatılacaktır.

Eğitimi alan kişiler E-Ticaret de kafasına takılan tüm soru işaretlerine cevap bulur ve bilinçli bir şekilde E-Ticarete giriş yapar. Bu eğitimle E-ticaret başarı oranınızı fazlasıyla arttırmış olursunuz. Bu eğitimi alan kişiler aynı zamanda E-ticaret sitesi olan firmalarda kolaylıkla iş bulabilmektedirler.

Kayıt için: https://bit.ly/3gRXZnO