Firmaların ürün ve hizmetlerini e-ticaret sitesi kurarak satabilmesi için tüm aşamalarda ücretsiz danışmanlık verdiğimiz hizmettir.

Firmalar ürünlerini hem kendi e-ticaret sitelerinde satabilirler hem de pazar yeri dediğimiz n11.com, hepsiburada.com gittigidiyor.com, trendyol.com, amazon.com gibi sitelerde de satabilirler.

Firmaların kendi e-ticaret sitelerini kurarken ihtiyaçlarına uygun doğru e-ticaret paketini seçmelilerdir. Bu konuda firmanın ihtiyaçları tarafımızdan incelenerek doğru paket seçimi konusunda önerilerde bulunmaktayız.

E-ticaret Danışmanı Kimdir?

E-ticaret danışmanı, web tabanlı şirket sahiplerine satış faaliyetlerini iyileştirme yollarıyla ilgili tavsiyelerde bulunur. Uzmanlık alanına bağlı olarak, firmalara pazarlama, reklam veya web optimizasyon çözümleri konularında danışmanlık sunar.

Nasıl E-ticaret Danışmanı Olunur?

E-ticaret danışmanı olmak için resmi bir eğitim mecburiyeti bulunmamaktadır. Şirketler, adaylarda üniversitelerin lisans programlarından mezun olma şartını aramaktadır. Ayrıca çeşitli eğitim akademileri tarafından E-Ticaret sertifika programları düzenlenmektedir.