Sattığınız ürünleri veya sunduğunuz hizmetleri müşteri kitlenize internet ortamında pazarlamak ve satış yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz, size yardımcı olabiliriz. Adana Mag-Net web yazılım şirketi olarak firmalara ücretsiz olarak e-ticaret konusunda danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Tüm E-ticaret Paketleri Peşin Fiyatına 9 Taksit!

Firmanızı büyütecek doğru stratejileri, kapsamlı bir analizle belirliyor, özgün içerikler ve kreatif tasarımlar hazırlıyor, sosyal medyada güçlü profiller oluşturuyor, e- ticaret sitenizi kullanıcı dostu ve kolay ulaşılabilecek hale getiriyoruz.

 E-ticaret danışmanlığı ; İşi E-ticaret olan uzmanlar sizlere nereleri yapıp neleri yapmayacağınızı söyleyecek ve size bir yol haritası çizecektir. Bu şekilde nerede yanlış yapıyorum sorusunu artık kafanızdan atacaksınız.

E-ticaret bir deniz ve bu denizde pek çok balık var herkes bu denizden yararlanmak istiyor bazıları az bazıları ise çok kazanıyor

E-ticaret siteniz yok mu? İşinizi internete taşımak için derin bilgi ve birikim gerekir. Tarafımızdan size en uygun E-ticaret paketi ücretsiz olarak belirlenmektedir. Hemen bize ulaşın. 0322 235 5753 & 0506 709 55 15

Ücretsiz E-Ticaret Başvuru Formu: https://adanaeticaret.com/simdi-basvur/